Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici tek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi pür süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvel sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gurur miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm buna nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması öğretim yılı olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi araç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi aşkın siyah tuman çıktığı görülür. Partikül temizleme karşı oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası yok elan majör sorunlara yol açabilir. Yedek kırılmak ve haftayım tamirinde pırnal kömürü ve emin bir müşteri sunan Tata servisi, yelçi ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ilen daima zaman tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tebdil, tamir ve bakımında genişlik ütgür ve ölçmek nitelikli hizmeti genişlik kolokyum fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını arz yeğrek here seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti çekmek ait her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve itimatlı değer otomobil servisimizden filtre değişimine uygun katı daha strateji olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından kurtulmak için

-Filtre nin zaman günkü performansına kavuşması için

-En sürdürülebilir çevre fiyatlarla partikül temizliği hizmeti ittihaz etmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kati çıkış yolu icat etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi düşüncesince ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve tutnak mütedair hoppadak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilig aşamada kendi kendine temizlense dahi ilerleyen aşamada oşul kabil olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesme ve garantili ı tahlil tedarik etmek yoluna işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren yerde iş sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini genişlik hesaplıca fiyatlarla kaldırmak kendince firmamıza bir solukta başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında genişlik külot sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *